Cześć jestem Magda

Hej jestem Magda i robię Dobre Zdjęcia. Ale to już wiecie skoro weszliście na tą stronę  ;)Poza zdjęciami przemieszczam się swoim wehikułem czasu z miejsca na miejsce i odnawiam meble. Ukończyłam uczelnie techniczną ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak na to, że mam artystyczną duszę i tego się trzymam 🙂 Nie potrafię wysiedzieć na miejscu, a w głowie mam zawsze milion pomysłów, mąż nie wyrabia czasami 😉

Fotografia to mój mały świat, w którym uwalniam wszelkie pokłady swojej kreatywności.

Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia i w to, że w życiu nic nie dzieje się przez przypadek. Może dlatego że od 7 lat jestem żoną cudownego faceta i swojego najlepszego przyjaciela jednocześnie. To się nazywa szczęście 😀

Pochodzę spod góry czarownic, ale nie latam na miotle. Mam swój własny latający dywan, którym z pewnością dotrę na Waszą sesje.

Odkąd pamiętam, jestem na diecie, ale że nic z tego nie wychodzi, może dlatego że tak kocham czekoladę, więc w tym roku postanowiłam zaakceptować swoją puchatość.

Kocham każdą porę roku, ale szczególne miejsce w moim sercu zajmuje zima. Siedzę wtedy wieczorami pod kocykiem i zajadam się pyszną czekoladą planując w głowie kolejne kadry, na których zatrzymam na zawsze Wasze wspólne chwile.

Jeśli chcecie, abym pokolorowała trochę Waszą rzeczywistość zapraszam do kontaktu dobre.zdj@gmail.com