Sesja noworodkowa

„– Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?
– Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje.”

Myślę, że te słowa doskonale opisują moment kiedy na świat przychodzi maleńka kruszynka, które rozwijała się pod naszym serduszkiem przez 9 miesięcy. Jeśli chcecie zatrzymać pierwsze dni swojego dziecka, kiedy maleństwo przybiera jeszcze pozycje z życia w łonie matki zapraszam na sesje noworodkowe pomiędzy 5. a 14. dniem życia dziecka. Jednak jeśli nie czujecie się jeszcze w tym czasie na siłach, sesja może odbyć się nieco poźniej, dlatego że najważniejsze dla mnie jest samopoczucie maleństwa 🙂 Sesje noworodkowe wykonuje w Waszym domowym zaciszu, gdzie maleństwo czuje się najbezpieczniej. W tym okresie maleństwo chętnie je przybiera, a jego ciało jest bardzo elastyczne, dzięki czemu pozwala się swobodnie układać. W pierwszych dniach życia noworodek nie cierpi jeszcze na pierwsze kolki i dużo śpi, dzięki czemu możliwe jest jego sprawne układanie, zakładania wszelkiego rodzaju czapeczek, ubranek, zmiany stylizacji.

Jaki rodzaj sesji wybierzecie zależy od Was, Waszego samopoczucia i Maleństwa.

OFERTA SESJI NOWORODKOWEJ

Pakiet MINI 

 • 10 zdjęć poddanych starannej obróbce, zapisanych w wysokiej rozdzielczości udostępnionych na dysku (zdjęcia do druku) oraz 10 pomniejszonych wersji tych samych ujęć opatrzonych logo (do zamieszczania w Internecie)
 • 10 wydrukowanych zdjęć w formacie 21×15
 • dojazd do 10 km gratis

Pakiet STANDARD 

 • 20 zdjęć poddanych starannej obróbce, zapisanych w wysokiej rozdzielczości udostępnionych na dysku (zdjęcia do druku) oraz 20 pomniejszonych wersji tych samych ujęć opatrzonych logo (do zamieszczania w Internecie)
 • 20 wydrukowanych zdjęć w formacie 21×15
 • dojazd do 10 km gratis

Pakiet BUSZEK & MALUSZEK

 • 10 % zniżki na sesje
 • z sesji brzuszkowej: 15 zdjęć poddanych starannej udostępnionych na dysku (zdjęcia do druku) oraz 15 pomniejszonych wersji tych samych ujęć opatrzonych logo (do zamieszczania w Internecie)
 • z sesji noworodkowej: 15 zdjęć poddanych starannej udostępnionych na dysku (zdjęcia do druku) oraz 15 pomniejszonych wersji tych samych ujęć opatrzonych logo (do zamieszczania w Internecie)
 • album + 20 wydrukowanych zdjęć w formacie 21×15,
 • wybrane zdjęcie wydrukowane w formacie 60/40 w formie foto obrazu
 • dojazd do 10 km gratis

Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłacie 50% zadatku. Reszta kwoty płatna w dniu sesji gotówką. Zdjęcia oddaję w formie elektronicznej do 10 dni od dnia sesji, zdjęcia w formie odbitek trafiają do Ciebie najpóźniej do 30 dni od sesji.

Zapraszam do zapoznania się z moim  Portfolio.

Podstawowe informacje na temat sesji

Sesja noworodkowa trwa około 2-4 godzin, w zależności od grymasów maleństwa. Podczas sesji priorytetem jest dla mnie bezpieczeństwo i komfort maluszka. To do niego dostosowuje rytm pracy. Sesje wykonuje w Państwa domu aby maleństwo czuło się jak najbardziej bezpiecznie . Maluszka układam tylko w bezpieczne dla niego pozycje, a wszystkie ciuszki, kocyki i owijki prane są w proszku dla niemowląt.

Jak się przygotować do sesji? Dokładny dzień i godzinę sesji ustalamy po przyjściu dzieciątka na świat. Zazwyczaj większość czasu podczas sesji noworodkowej zajmuje usypianie małego modela, dlatego aby ułatwić i przyśpieszyć jego zaśnięcie najlepiej, aby maluszek nie spał i nie jadł około 1,5 godziny przed zdjęciami. Czas na karmienie dziecka przewidziany jest przed wykonaniem pierwszych ujęć. Na sesje proszę zabrać:
– mleczko, jeśli nie karmimy piersią
– pieluszki (typu pampers),
– kocyk do okrycia maleństwa i smoczek, jeśli dziecko używa
– coś na przebranie dla siebie, na wszelki wypadek